Dell DELL 345-BDZG urządzenie SSD 960 GB 2.5" SATA III
Symbol: 345-BDZG
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 3310.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 345-BDZG
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 3310.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Bity na sektor | 512e |
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 27mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 147mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com