Dell DELL 345-BDQM urządzenie SSD 960 GB 2.5" Serial ATA III
Symbol: 345-BDQM
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 3716.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 345-BDQM
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 3716.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Bity na sektor | 512e |
| Interfejs | SATA III |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 179mm |
| Długość | 228mm |
| Wysokość | 167mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com