Datalogic ALOGIC Edge monitor komputerowy 101,6 cm (40") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Szary
Symbol: 100689241
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 5905.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100689241
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 5905.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Pozycjonowanie na rynku | Projektowanie grafiki |
| Kolor produktu | Szary |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 39,5 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 180 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 41 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 419 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,46 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 941 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 941 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 570 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 245 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Pokrycie Adobe RGB | 92% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 95% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 91% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gama kolorów DCI-P3 | 90% |
| Gęstość pikseli | 94 ppi |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Szerokość | 528mm |
| Długość | 824mm |
| Wysokość | 162mm |