Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 (16Gbit)
Symbol: CT32G56C46S5
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1510.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT32G56C46S5
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1510.00
Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 (16Gbit)
CT32G56C46S5 to moduł 32 GB DDR5, który działa z prędkością 5600 MT/s i ma opóźnienie CAS 46. Jest to moduł SODIMM i jest zgodny ze standardowym układem DDR5 SODIMM z 262 pinami. Jest kompatybilny z systemami obsługującymi pamięć DDR5-5600 SODIMM.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
30 x 3,7 x 69,6 mm |
| Waga | 9.4 g |
| Oznaczenia | |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com