Corsair Mysz RGB Ironclaw FPS/MOBA gaming
Symbol: CH-9307011-EU
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 313.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CH-9307011-EU
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 313.00
Mysz do gier RGB CORSAIR IRONCLAW łączy w sobie precyzyjny sensor optyczny o wydajności 18,000 DPI z lekką obudową o gramaturze 105 g i wyprofilowanym kształcie, który został zaprojektowany specjalnie dla większych dłoni.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IRONCLAW RGB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 18000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
80 x 45 x 130 mm |
| Waga | 105 g |
| Oznaczenia | |