Corsair Mysz Corsair M65 RGB ULTRA (praworęczna) USB Typu-A Optyczna 26000 DPI
Symbol: CH-9309411-EU2
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 354.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CH-9309411-EU2
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 354.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 97 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Częstotliwość Polling rate | 125,250,500,1000,2000,4000,8000 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków programowalnych | 8 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Regulowana waga | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 115mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.