Corsair Corsair iCue Link XG7 RGB 4080 Suprim/Trio GPU Wasserblock - Acryl + Nickel
Symbol: WACP-548
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1111.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WACP-548
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1111.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 60 °C |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Model | Blok wodny |
| Najlepsze zastosowania | GPU |
| Szerokość produktu | 278 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 1,61 kg |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 186mm |