Corsair Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 14 cm Czarny 1 szt.
Symbol: CW-9061017-WW
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 799.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CW-9061017-WW
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 799.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Waga produktu | 1,72 kg |
| Głębokość chłodnicy | 14 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Szerokość chłodnicy | 31,7 cm |
| Minimalny przepływ powietrza | 17,9 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 94,7 ft³/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1700 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,75 mmH2O |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,15 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 365mm |