Corsair Corsair iCUE LINK RX140 Obudowa komputera Wentylator 14 cm Czarny 2 szt.
Symbol: LUCS-133
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 305.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LUCS-133
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 305.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Prąd wentylatora | 0,62 A |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga produktu | 57 g |
| Minimalny przepływ powietrza | 18,1 ft³/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36 dB |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,379 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 1700 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 95,7 ft³/min |
| Ilość sztuk | 2 |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Przechowuj z dala od dzieci.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.