Corsair Chłodzenie wodne CORSAIR WAK iCUE LINK TITAN 240 RX LCD AIO 240mm
Symbol: 514348
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1227.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 514348
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1227.00
| Specyfikacja | |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Waga produktu | 2,07 kg |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Celeron® |
| Procesor | Intel® Core™ i7 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 4,33 mmH2O |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Maksymalny przepływ powietrza | 73,5 ft³/min |
| Minimalny przepływ powietrza | 10,4 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 135mm |