Chieftec Chieftec Stealth 1200W Vega M Series SPX-1200-FC 80+ Platin moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny
Symbol: 575375
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 707.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 575375
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 707.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 100 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przepięcia i prąd rozruchowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 15.0-7.5 A |
| Łączna moc | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Technologia łożysk | FDB |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba kabli zasilających SATA | 10 |
| Liczba złączy EPS | 1 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 65 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 150mm |
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com