Cardo CARDO PACKTALK EDGE SINGLE - Interkom motocyklowy
Symbol: PT200001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1501.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PT200001
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1501.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 47 g |
| Radio FM | Tak |
| Liczba kanałów | 2 kan. |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Maksymalny zasięg | 1600 m |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Czas czuwania | 10 dni |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 70mm |