Canon Canon CRG-069 Toner Black
Symbol: 5094C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 357.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5094C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 357.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2100 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | i-SENSYS LBP673Cdw i-SENSYS MF752Cdw i-SENSYS MF754Cdw |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 93mm |
| Długość | 364mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact