Canon Canon C-EXV 54 kaseta z tonerem Oryginalny Żółty
Symbol: Canon C-EXV54 1397C002
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 363.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV54 1397C002
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 363.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 8500 stron(y) |
| Kompatybilność | IR C3025i |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 535mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact