Canon Canon 731 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: Canon CRG-731 6270B002
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 355.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-731 6270B002
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 355.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność | i-SENSYS LBP7100CN/7110CW |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact