Canon Canon 729 BK kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 4370B002
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 190.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4370B002
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 190.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1200 stron |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | i-SENSYS LBP 7010C, LBP 7018C |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 85mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact