COUGAR COUGAR Speeder NEO Uniwersalny fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny
Symbol: 591633
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1808.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 591633
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1808.00
| Specyfikacja | |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 3D |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Średnica koła | 7,5 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Koła transportowe | Tak |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 135° |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał siedziska | Tkanina, Pianka |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Wysokość (min) | 110 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 76 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 66 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 56 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Waga produktu | 24,6 kg |
| Wysokość (max.) | 132 cm |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,1 kg |
| Szerokość opakowania | 480 mm |
| Głębokość opakowania | 760 mm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |