COUGAR COUGAR CGR-SPD-GRB Uniwersalny fotel dla gracza Czarny
Symbol: 528647
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1744.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 528647
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1744.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Motyw | Wyścigi |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 7° |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Oddychający materiał | Tak |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 135° |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Waga produktu | 23,6 kg |
| Głębokość produktu | 680 mm |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Wysokość (min) | 110 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51 cm |
| Wysokość (max.) | 132 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Głębokość opakowania | 760 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 26,3 kg |
| Wysokość opakowania | 570 mm |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |