COUGAR COUGAR CGR-ELI-WHB Uniwersalny fotel dla gracza Obite siedzisko Biały
Symbol: 528629
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1147.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 528629
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1147.00
| Specyfikacja | |
| Średnica koła | 5,08 cm |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Kolor oparcia | Biały |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał siedziska | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Materiał oparcia | Polichlorek winylu (PVC) |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał podstawy | Stal |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Koła transportowe | Tak |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 160° |
| Grubość siedziska | 11 cm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wysokość produktu | 1260 mm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 82 cm |
| Szerokość produktu | 665 mm |
| Wysokość (min) | 66,5 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 43 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 36 cm |
| Wysokość (max.) | 138 cm |
| Głębokość produktu | 690 mm |
| Szerokość siedziska | 54,5 cm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 830 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,9 kg |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Blokada nachylenia | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |