Brother Toner Brother czarny TN2120=TN-2120, 2600 str.
Symbol: TN2120
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 358.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TN2120
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 358.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność | HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045N, MFC-7320, MFC-7440N, MFC-7840W |
| Waga produktu | 607 g |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 195 x 365 x 120 mm |
| Głębokość opakowania | 362 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,04 kg |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO/IEC19752 |
| Produktów na palecie | 195 szt. |
| Wysokość brutto palety | 19,1 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 65 szt. |
| Warstwy na paletę | 13 szt. |
| Waga brutto palety | 201,3 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 194mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 359mm |
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com