Brother Brother LC229XLBKBP nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 2185219
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 155.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2185219
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 155.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 2400 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | MFCJ5720DW MFC-J5620DW MFC-J5320DW |
| Waga produktu | 124 g |
| Głębokość produktu | 121 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.) | A4 |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO / IEC 24711 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 205,9 kg |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 304 szt. |
| Produktów na palecie | 1216 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 38 szt. |
| Wysokość brutto palety | 16,3 cm |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com