Brother BROTHER Tusz Żółty BTD100Y=BT-D100Y
Symbol: BTD100Y
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BTD100Y
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 31.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 90 g |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Pojemność kolorowego tuszu | 48,8 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 5000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | MFC-T930DW, DCP-T830DW, DCP-T730DW, DCP-T530DW, DCP-T430W, DCP-T230 |
| Waga wraz z opakowaniem | 135 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 56 x 123 x 55,5 mm |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 105mm |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com