Bose Słuchawki Bose 890101-0100 Bluetooth Czarny, Złoty
Symbol: 49046658
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1796.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 49046658
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1796.00
| Specyfikacja | |
| Poduszka pałąka na głowę | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Waga produktu | 481 g |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Nazwa koloru | Desert Gold |
| Segment rynku | Konsument |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Żywotność baterii | 1800 min |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 63mm |
| Wysokość | 225mm |