Bose Bose 882826-0060, Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, Niebieski, 80 g
Symbol: 40673806
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 898.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40673806
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 898.00
| Specyfikacja | |
| Waga netto palety | 344 kg |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 59,4 mm |
| Głębokość produktu | 26,7 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Wysokość produktu | 66,3 mm |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość opakowania | 114,6 mm |
| Głębokość opakowania | 49,5 mm |
| Szerokość opakowania | 85,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe końcówki do uszu w 3 rozmiarach |
| Etui do ładowania | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Materiał końcówek uszu | Silikon |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 0,105 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,85 V |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 325,1 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 132,1 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,21 kg |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Wysokość brutto palety | 115,7 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 193 mm |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 51mm |
| Wysokość | 88mm |