Bitspower Bitspower K1M Pompa
Symbol: WAPU-209
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 241.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAPU-209
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 241.00
| Specyfikacja | |
| Model | Pompa |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 15000 h |
| Minimalna temperatura pracy | 80 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 25 °C |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne natężenie przepływu | 7,7 l/min |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,7 A |
| Pobór mocy | 8,4 W |
| Zakres napięcia pracy | 8 - 16 V |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 28,1 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 99mm |
| Wysokość | 52mm |