Bitspower Bitspower BP-WTZM100P-BK część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: BP-WTZM100P-BK
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 240.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP-WTZM100P-BK
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 240.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Polioksymetylen (POM) |
| Materiały | Akrylowy |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba złączy | 4 |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Średnica | 6 cm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 92mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.