Benq Monitor 27 cali BL2790C LED 5ms/IPS/HDMI/144Hz
Symbol: 9H.LP6LB.QBE
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 659.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9H.LP6LB.QBE
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 659.00
BenQ Monitor Biznesowy
Skup się. Pracuj komfortowo dla oczu.
Teraz możesz z łatwością zadbać o oczy pracując z dokumentami i arkuszami dzięki potrójnej ochronie BenQ Eye-Care. Ciesz się czystym designem BL2790C, wyraźnymi detalami oraz komfortem wzroku przez cały dzień dla jeszcze lepszej produktywności.
Dopasowany do oczu. Wygodny przez cały dzień.
Nie musisz już ciągle zmieniać ustawień, żeby zadbać o swój wzrok. Monitory BenQ Eye-Care wyposażone są w Potrójną Ochronę Wzroku w tym Visual Optimizer, Low Blue Light i Flicker-Free by komfort oczu był zapewniony od rana do wieczora bez wysiłku.
Pewny komfort oczu certyfikowany
Dzięki certyfikatom Eye Comfort 4-Star TÜV Rheinland oraz Eyesafe Certified 2.0 model BL2790C spełnia surowe międzynarodowe normy dbałości o wzrok. To pewność, że Twoje oczy są pod dobrą opieką przez cały dzień.
Ostry obraz, łagodny dla oczu
Odkryj wyraziste kolory i klarowny obraz pod każdym kątem dzięki matrycy IPS i 99% pokryciu palety sRGB w BL2790C. Cztery ultracienkie ramki sprawiają, że łatwiej się skupić i wygodniej pracuje przez cały dzień, nawet przy wielozadaniowości.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
BL2790C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 368 mm |
| Wysokość z podstawą | 450 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Głębokość z podstawą | 207 mm |
| Waga | 3.96 kg |
| Waga z podstawą | 4.4 kg |
| Oznaczenia | |
BenQ Europe B.V
Meerenakkerweg 1-17
5652 Eindhoven
Netherlands
Support.BenQ.com