Benq Monitor 23.8 cala GW2490C LED 5ms/IPS/HDMI/USB/144Hz
Symbol: 9H.LNKLB.QBE
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 478.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9H.LNKLB.QBE
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 478.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
GW2490C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 328 mm |
| Wysokość z podstawą | 410 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 64 mm |
| Głębokość z podstawą | 207 mm |
| Waga | 3.06 kg |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |
| Oznaczenia | |
BenQ Europe B.V
Meerenakkerweg 1-17
5652 Eindhoven
Netherlands
Support.BenQ.com