Behringer Behringer HPM1100U - Słuchawki zamknięte z mikrofonem i złączem USB
Symbol: 27000932
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27000932
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zawartość opakowania | Gąbka przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Poduszki nauszne x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 195mm |