Baseus Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bass 35 Max (szary)
Symbol: A00070800821-00
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A00070800821-00
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 92.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 234,5 g |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal, Poliwęglan (PC) |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 230mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd.
2nd Floor,Build B,Baseus Intell. Park, No.2008, Xu
518172 Shenzhen
China
care@baseus.com