Asus Wzmacniacz sygnału RP-BE58
Symbol: RP-BE58
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 468.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RP-BE58
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 468.00
BE3600 Dwuzakresowy wzmacniacz sygnału WiFi 7 (802.11be) / AiMesh Extender zapewniający płynne działanie sieci mesh WiFi; współpracuje z niemal każdym routerem WiFi
Rozszerz sieć Wi-Fi na cały dom
Ciesz się niezrównaną wydajnością sieci bezprzewodowej w całym domu dzięki dwuzakresowemu wzmacniaczowi zasięgu RP-BE58, który zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej do 2200 stóp kwadratowych.
Szybszy i inteligentniejszy
Dom WiFi 7
ASUS RP-BE58 oferuje najnowocześniejszą technologię WiFi 7. Ciesz się prędkościami nowej generacji i połączonymi doświadczeniami dla domowej rozrywki i przetwarzania w chmurze, w tym strumieniowaniem 8K, grami HDR, tworzeniem treści i siecią AI.
System WiFi AiMesh dla całego domu
Technologia ASUS AiMesh umożliwia łatwe korzystanie z RP-BE58 z innym routerem kompatybilnym z AiMesh w celu zwiększenia zasięgu sieci WiFi. Można również zastosować pełne funkcje podłączonych routerów ASUS do całej sieci mesh.
Działa z prawie każdym routerem WiFi
Oprócz urządzeń kompatybilnych z ASUS AiMesh, RP-BE58 może współpracować z szeroką gamą innych routerów WiFi, modemów i bramek. Podłącz RP-BE58 do obecnego routera, aby cieszyć się rozszerzoną siecią WiFi!
*Konfiguracja przycisku WPS i aplikacji ASUS Extender nie ma zastosowania, gdy RP-BE58 współpracuje z routerami AiMesh.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b 802.11ax 802.11ac 802.11n 802.11g 802.11be IPv4 IPv6 802.11a |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
AiMesh |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie |
Aplikacja: ASUS Router APP / ASUS Extender APP |
| Wymagania sprzętowe |
Kompatybilne systemy operacyjne:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 224 g |
| Wymiary |
150 x 72 x 87 cm |
| Pozostałe parametry |
Transfer danych:
|
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu