Asus Monitor VA259HGA EYE C IPS FHD 120Hz HDMI VGA
Symbol: VA259HGA
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 510.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VA259HGA
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 510.00
Monitor Asus VA259HGA Eye Care Gaming 25 cali (24,5 cala widocznego), IPS, Full HD, bezramkowy, 120 Hz, Adaptive-Sync, 1 ms MPRT, HDMI, VGA, Low Blue Light, Flicker Free, możliwość montażu na ścianie
Wygładź swoją pracę i zabawę
ASUS Monitor gamingowy Eye Care VA259HGA ma 24,5-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), oferujący szeroki kąt widzenia 178° i żywą jakość obrazu. Szybka częstotliwość odświeżania 120 Hz z technologią Adaptive-Sync i 1 ms MPRT eliminuje rozrywanie ekranu i nierówną liczbę klatek na sekundę, zapewniając płynniejsze niż kiedykolwiek wrażenia. Posiada również certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, aby zapewnić komfortowe wrażenia wizualne.
Rozbudowana łączność
HDMI i VGA umożliwiają jednoczesne podłączenie komputera stacjonarnego / notebooka i innego urządzenia oraz są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń. Posiada również port przelotowy do wejścia słuchawkowego i wejścia audio.
Filtr światła niebieskiego ASUS
Aby zapewnić wygodę oglądania i ochronę przed potencjalnie szkodliwym niebieskim światłem, oferuje intuicyjną i elastyczną płynną regulację, do której można łatwo uzyskać dostęp za pomocą menu ekranowego.
Technologia ASUS Flicker-free
Czas pożegnać się ze zmęczonymi, nadwyrężonymi oczami. Technologia Flicker-Free pomaga zredukować migotanie ekranu, zapewniając bardziej komfortowe środowisko gotowe na maraton filmowy. Została zaprojektowana tak, aby zminimalizować zmęczenie oczu, bóle głowy i zmęczenie oczu, gdy spędzasz długie, niezliczone godziny przed ekranem.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VA259HGA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 25'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 302.61 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.283 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT FSC Mix TCO TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 408 mm |
| Szerokość | 558 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Głębokość z podstawą | 191 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Waga z podstawą | 3.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu