Asus Monitor 24 cale VA249QG IPS 120Hz HDMI DP VGA
Symbol: VA249QG
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 567.00
Symbol: VA249QG
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 567.00
Monitor gamingowy ASUS VA249QG Eye Care 24 cale (23,8 cala widocznego), IPS, Full HD, 99% sRGB, bezramkowy, 120 Hz, adaptacyjna synchronizacja, 1 ms MPRT, głośniki stereo, HDMI, DisplayPort, VGA, Low Blue Light, Flicker Free, możliwość montażu na ścianie.
Wygładź swoją pracę i zabawę
Monitor gamingowy ASUS VA249QG Eye Care ma 23,8-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), zapewniający szeroki kąt oglądania 178° i żywą jakość obrazu. Szybka częstotliwość odświeżania 120 Hz z technologią Adaptive-Sync i 1 ms MPRT, aby wyeliminować rozrywanie ekranu i nierówne częstotliwości klatek, zapewniając płynniejsze niż kiedykolwiek wrażenia. Posiada również certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, aby zapewnić komfortowe wrażenia wizualne.
Płynne wrażenia wizualne dzięki technologii SmoothMotion 120 Hz
Dzięki szybkiej częstotliwości odświeżania 120 Hz i technologii Adaptive-Sync, która eliminuje nierówną liczbę klatek na sekundę. Odświeża zawartość na wyświetlaczu 2 razy szybciej niż w przypadku standardowej częstotliwości odświeżania 60 Hz, zapewniając bardziej płynną animację w wideo, grach towarzyskich i codziennej pracy, wszyscy mogą skorzystać z płynniejszego niż kiedykolwiek doświadczenia.
Rozszerzona łączność
DisplayPort, HDMI i VGA umożliwiają jednoczesne podłączenie komputera stacjonarnego/notebooka i innego urządzenia, a także są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń. Posiada również port przelotowy do wejścia słuchawkowego.
Technologia ASUS Flicker-free
Czas pożegnać się ze zmęczonymi, nadwyrężonymi oczami. Technologia Flicker-Free pomaga zredukować migotanie ekranu, zapewniając bardziej komfortowe środowisko gotowe na maraton filmowy. Została zaprojektowana tak, aby zminimalizować zmęczenie oczu, bóle głowy i zmęczenie oczu, gdy spędzasz długie, niezliczone godziny przed ekranem.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VA249QG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star TCO EPEAT TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 321.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 406.5 mm |
| Szerokość | 541.1 mm |
| Głębokość | 49.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 188.2 mm |
| Waga | 2.67 kg |
| Waga z podstawą | 3.03 kg |
| Pozostałe parametry |
Częstotliwość sygnału
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu