Asrock Chłodzenie ASRock Pro White 360 ARGB
Symbol: 90-APRA36-WAAGA6
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 333.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90-APRA36-WAAGA6
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 333.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Biały |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Szerokość produktu | 119,6 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Głębokość produktu | 394 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 62,6 ft³/min |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Minimalna prędkość wentylatora | 1200 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu pompy | 31 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 3200 RPM |
| Szerokość | 452mm |
| Długość | 139mm |
| Wysokość | 208mm |
ASRock Incorporation
2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd.
112 Taipei City
Taiwan
info@asrock.com.tw