Asrock Asrock 4X4 BOX-8640U SFF Czarny Socket FP7 3,5 GHz
Symbol: 90PXGCK0-P0EAY101
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 2356.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90PXGCK0-P0EAY101
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 2356.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | 8640U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba wątków | 12 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 28 W |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Cache l2 | 6 MB |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| L3 cache | 16 MB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 760M |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć wewnętrzna | Nie |
| Typ produktu | Technologia barebone |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obudowa | SFF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Zasilacz zewnętrzny |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Głębokość produktu | 117,5 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125-BG |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Układ audio | Realtek ALC256 |
| Gniazdo procesora | Socket FP7 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 223mm |
| Wysokość | 210mm |
ASRock Incorporation
2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd.
112 Taipei City
Taiwan
info@asrock.com.tw