Asetek Asetek SimSports GT - obręcz kierownicy - zamknięte D, czarna
Symbol: 40-035-0035012
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 509.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40-035-0035012
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 509.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Typ produktu | Modyfikacja koła |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Szerokość | 63mm |
| Długość | 372mm |
| Wysokość | 410mm |