Alpenföhn Alpenföhn Wing Boost 3 ARGB 140mm High Speed - wentylator biały, 3 szt.
Symbol: 84000000171
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 257.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 84000000171
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 257.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Liczba łopatek wentylatora | 11 |
| Złącze wentylatora | 4-pin PWM/3-pin ARGB |
| Kolor produktu | Biały |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Przepływ powietrza | 134 m³/h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 250000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 25,6 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera, Procesor |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 2,07 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 100mm |
• Utrzymuj wentylator w czystości, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.
• Wymień uszkodzone kable natychmiast, aby zapobiec porażeniu prądem.
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy, aby uniknąć obrażeń.