Akyga Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-52 do notebooka IBM, Lenovo (19,5 V; 6,15 A; 120W; Slim Tip, Square yellow )
Symbol: AK-ND-52
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AK-ND-52
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 250 V |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Prąd wejściowy | 2.4 A |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy | 6,15 A |
| Moc rzeczywista | 120 W |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Wydajność | 80% |
| Żywotność | 100000 h |
| Kompatybilność | Lenovo |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga produktu | 500 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 70% |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 549 g |
| Szerokość opakowania | 127 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Akyga Europe Sp. z o.o.
Wrocławska 1C
52-200 Suchy Dwór
Poland
+48713644644
contact@akyga.com