Activejet BIO Activejet ATH-78NB Toner (zamiennik HP 78A CE278A, Canon CRG-728; Supreme; 2500 stron; czarny). ECO Toner. Proszek w tonerze
Symbol: ATH-78NB BIO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-78NB BIO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Zastępuje | HP / Canon |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | HP 78A CE278A, Canon CRG-728 |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: P1566, P1606dn, M1536DNF. Canon i-SENSYS: LBP6200d. CANON Fax PHONE: L100. Canon i-SENSYS: MF4410, 4430, 4450, 4550D, 4570DN, 4580DN. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Funkcje techniczne | Proszek w tonerze jest biodegradowalny oraz 57% tonera jest pochodzenia biologicznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 97mm |
| Długość | 308mm |
| Wysokość | 98mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.