Activejet Activejet ATS-2950N Toner (zamiennik Samsung MLT-D103L; Supreme; 2500 stron; czarny)
Symbol: ATS-2950N
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATS-2950N
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Samsung MLT-D103L |
| Kod OEM | Samsung MLT-D103L |
| Kompatybilność | Samsung ML: 2950ND, 2955ND, 2955DW, SCX 4705ND, 4729FD, 4729FW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 355mm |
• Zużyte tonery należy oddać do punktów specjalnej utylizacji odpadów elektronicznych.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu skóry z tonerem.