Activejet Activejet ATO-532YN Toner (zamiennik OKI 46490401; Supreme; 1500 stron; żółty)
Symbol: ATO-532YN
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 106.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATO-532YN
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 106.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kod OEM | OKI 46490401 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dodatkowe informacje | Kartridż z chipem |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kompatybilność | OKI: C532dn, C542dn, MC573dn, MC563dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikać wdychania pyłu/gazu/mgły/pary rozpylonej substancji.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt należy zgłaszać do specjalnych punktów zbiórki odpadów, nie wolno go wyrzucać do zwykłych śmietników.