Activejet Activejet ATL-E250N Toner (zamiennik Lexmark E250A11E; Supreme; 3500 stron; czarny)
Symbol: ATL-E250N
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATL-E250N
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 100.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Zastępuje | Lexmark |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Kod OEM | Lexmark E250A11E |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark: E250d, E250dn, E350d, E350dn, E352dn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.