Activejet Activejet ATK-8525BN Toner (zamiennik Kyocera TK-8525K; Supreme; 30000 stron; czarny)
Symbol: ATK-8525BN
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 186.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATK-8525BN
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 186.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Kyocera TK-8525K |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność | Kyocera TASKalfa: 3552ci, 3553ci, 4052ci, 4053ci. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 615mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.