Activejet Activejet ATH-F543N Toner (zamiennik HP 203A HP203A CF543A; Supreme; 1300 stron; czerwony)
Symbol: ATH-F543N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-F543N
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kod OEM | HP 203A CF543A, Canon CRG 054 M CRG054 |
| Zastępuje | HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1300 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M254dn, M254dw, M254nw, MFP M280nw, MFP M281cdw, MFP M281fdn, MFP M281fdw. Canon i-SENSYS: LBP621Cw, LBP623Cdw, MF641Cw, MF643Cdw, MF645Cx. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.