Activejet Activejet ATH-83NX Toner (zamiennik HP 83X CF283X; CANON CRG-737; Supreme; 2400 stron; czarny)
Symbol: ATH-83NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-83NX
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2400 stron(y) |
| Kod OEM | HP 83X CF283X / Canon CRG-737 |
| Zastępuje | HP / Canon |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: M201d, M225d, M202dw, M225dn, M225dw, M225rdn, M202n, M201dw, M201n, M226dn, M226dw. Canon i-SENSYS: MF217w, MF211, MF212W, MF216N, MF226dw, MF227DW, MF229DW, MF224dw, MF222dw. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.