Activejet Activejet ATH-53NX Toner (zamiennik HP 53X Q7553X, Canon CRG-715H; Supreme; 7900 stron; czarny)
Symbol: ATH-53NX
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-53NX
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Zastępuje | HP 53X / Canon |
| Kod OEM | HP 53X Q7553X, Canon CRG-715H |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7900 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet: P2010, P2014, P2014n, P2015, P2015d, P2015dn, P2015n, P2015x, M2727mfp. Canon i-SENSYS: LBP3310, LBP3370. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 310mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.