Activejet Activejet ATH-42NX Toner (zamiennik HP 42X Q5942X; Supreme; 20000 stron; czarny)
Symbol: ATH-42NX
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-42NX
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 42X Q5942X |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Zastępuje | HP |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 4250, 4250dtn, 4250dtnsl, 4250n, 4250tn, 4350, 4350dtn, 4350dtnsl, 4350n, 4350tn. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 155mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.