Activejet Activejet ATH-351AN Toner (zamiennik HP 205A CF351A; Supreme; 1100 stron; niebieski)
Symbol: ATH-351AN
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-351AN
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1100 stron(y) |
| Kod OEM | HP 130A CF351A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Pro: M176n, M177fw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.