Activejet Activejet ATC-054BNX Toner (zamiennik Canon 054BK XL; Supreme; 3100 stron; czarny)
Symbol: ATC-054BNX
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 112.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATC-054BNX
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 112.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zastępuje | Canon 054BK XL |
| Model | Zamiennik |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3100 stron(y) |
| Kod OEM | Canon CRG 054H Bk CRG054H |
| Kompatybilność | Canon i-SENSYS: MF640C, MF641Cw, MF642Cdw, MF643Cdw, MF644Cdw, MF645Cx, LBP621Cw, LBP622Cdw, LBP623Cdw. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia | New |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.