Activejet Activejet ATB-910BN Toner (zamiennik Brother TN-910BK; Supreme; 9000 stron; czarny)
Symbol: ATB-910BN
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-910BN
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 118.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother TN-910BK |
| Zastępuje | TN-910BK |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 9000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Brother MFC: L9577CDW, L9570CDW, L9570CDWT. Brother HL: L9310CDW, HL-L9310CDWT. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.